Pohjoispääntie 87 C, Kustavi
Ota yhteyttä ilmoittajaan
Tuomas Myllykoski
Ainoa Oikea LKV Oy
040 175 2212
169 000 €
169 000 €
Mökki tai huvila
2
39,5 m2
2026
Tuomas Myllykoski
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Kaupanvahvistaja
Unelmiesi loma-asunto odottaa sinua Kustavin kauniissa maisemissa! Tämä uusi kokonaisuus, jossa saunamökki, vierasmaja ja rantasauna tarjoaa täydellisen pakopaikan arjen kiireistä. Kiinteistö sijaitsee omalla 6899 m2 tontilla, josta avautuvat upeat näkymät Tiuttalinjärvelle ja omaa rantaviivaa on noin 45 metriä.
Saunamökissä on sähkökiuas ja rantasaunassa perinteinen puukiuas, jotka tarjoavat rentouttavia saunahetkiä. Molemmissa rakennuksissa on tilavat terassit, joilla voi nauttia rauhallisista aamuista tai illanvietoista ystävien kanssa. Vierasmajassa on tilaa perheelle tai vieraille tuvan ja kahden makuusopen muodossa. Saunamökissä on tupa missä viettää aikaa.
Uimaan pääset pulahtamaan portaikkoa kävellen laiturille. Portaikko ja kulkee myös vierasmajan ja saunamökin välillä. Kohde on vielä viimeistelyvaiheessa, mutta valmistumassa pian. Tontilla on vielä rakennusoikeus loma-asunnolle.
Kustavi on tunnettu kauniista saaristomaisemistaan ja rauhallisesta ympäristöstään, joten tämä kohde sopii erinomaisesti luonnonystäville ja rauhaa kaipaaville. Tartu tilaisuuteen ja tee tästä loma-asunnosta oma paratiisisi!
Lisätiedot ja yhteydenotot
Tuomas Myllykoski
040 175 2212, tuomas.myllykoski@remax.fi
REMAX Ainoa | Ainoa Oikea LKV Oy
y-tunnus: 3137402-1
Seuraavat esittelyt
Kysy lisää kohteesta!
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Kiinteistö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut
Tuomas Myllykoski
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Kaupanvahvistaja
REMAX Ainoa | Ainoa Oikea LKV Oy
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää































